Влез

Си ја заворавив лозинката!
 
 
Or
 

Мени
Портал
---------------
Форум
---------------
Членови
---------------
ЧПП
---------------
Барај
Часовник
Кој е он-лајн?
In total there is 1 user online :: 0 Регистрирани, 0 Скриени и 1 Гост

Никој

[ View the whole list ]


Најмногу членови кои го посетиле форумот воеднаш се 10 во Пет Мар 27, 2020 9:55 am
Social bookmarking

Social bookmarking reddit      

Bookmark and share the address of Macedonia Underground on your social bookmarking website

Terrorist Takedown 2

Саб Мај 31, 2008 6:22 am by LuxiliuS

Што ја уклучете играта одма ќе забележете дека е заснована на FAIR енџинот, кој е еден од најдобрите енџини. Пошто ова игра дојде од копанијата City Interactive, компанијата која издава буџетски наслови, не очекувавме нешто многу од нив. Така ја почнавме синг плеер кампанјата, неочекувајки нешто спектакуларно. Кампанјата се содржи од 9 мисии и ги завршивме за само 2 часа. Имаше некои доста добри …

[ Full reading ]

Comments: 0

Macedonia Underground

Администратори
Модератори
  • Празно

V.I.P
Statistics
Постојат b>42 регистрирани членови
Најновиот регистриран член е zakon007

Нашите членови се испратиле точно 288 мислења in 151 subjects
Барај
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Маркетинг
    Доколку сте заинтересирани да размениме банер со вашиот форум, сајт или блог. Регистрирајте се на форумот и контактираје некој од администраторите.
Respect Copyrights
Сите права задржани © Macedonia Underground 2oo8

Дизајнирано од
unknown girl