Сега е точно Нед Фед 05, 2023 3:48 am


Прочитајте ги правилата пред да почнете да пишувате
Употребете ја опцијата „Барај“ пред да отворете некоја тема за да видете дали веќе истата постои (не важи за форумот „Превземања“)
Доколку наидете на некој линк што не работи. Известете некој од администраторите или модераторите, или пак пишете во темата дека линкот не работи.
Забрането е постирање на било каков материјал за хакирање или апликации кои содржат вируси.

Поддржете го форумот со кликање на банерот
TopMKD
 • Форум
  Теми
  Мислења
  Последно мислење
 • Претставете се


  Одвојте барем една минута за да ни се преетставите на форумот и да кажете 2-3 збора за вас...
  9 Теми
  40 Мислења
  Здравеј живеј на...
  Саб Мај 31, 2008 4:45 pm
  goceb Видете го последното мислење
 • Коментари за форумот


  Доколку сакате да ни предложете нешто, пишете ни овде... Исто така, доколку имате некакви критики било позитивни или негативни, не се` срамете, пишете овде...
  2 Теми
  21 Мислења
  До админите!
  Пон Јун 02, 2008 5:28 pm
  BOKI Видете го последното мислење
 • Техничка поддршка


  Доколку имате некои нејасни ствари на форумот, или незнаете како да си ставите аватар, потпис... Пишете ни овде, администраторите ќе ви го решат проблемот...
  1 Теми
  4 Мислења
  Титули
  Пет Мај 30, 2008 2:41 am
  LuxiliuS Видете го последното мислење
 • Оф-Топик


  Сите оф-топик дискусии овде. Дискустирајте за се и сешто, само ве молиме без спамирање... ;)
  3 Теми
  9 Мислења
  Избори 01.06.200...
  Пон Јун 02, 2008 7:47 am
  BOKI Видете го последното мислење
 • Fun Stuff


  На секого му е потребно добро смеење. Споделете ги со нас вашите омилени смешки, смешни видеа, вицеви...
  3 Теми
  5 Мислења
  Чак Норис
  Саб Мај 31, 2008 6:28 pm
  BOKI Видете го последното мислење
 • Спорт


  Сите спортски дидкусии развивајте ги овде...
  1 Теми
  1 Мислења
  СПОРТ
  Нед Јун 01, 2008 8:48 am
  BOKI Видете го последното мислење
 • Портал


  Сите теми отворени овде идат директно на порталот. Доколку сакате да аплицирате за уредувач на порталот, контактирајте некој од администраторите преку приватна порака.

  1 Теми
  1 Мислења
  Terrorist Takedo...
  Саб Мај 31, 2008 6:22 am
  LuxiliuS Видете го последното мислење
 • ИТ Новости


  Дискусии за сите ИТ новости од светот и од Македонија
  1 Теми
  2 Мислења
  Гејтс го претста...
  Нед Јун 01, 2008 3:07 pm
  BOKI Видете го последното мислење
 • Веб Хостинг


  Хостинг решенија, карактеристики, компании и слично.
  1 Теми
  1 Мислења
  линкови за web h...
  Пон Јун 02, 2008 11:16 am
  goceb Видете го последното мислење
 • Софтвер


  Дискусии во врска со компјутерски софтвер, оперативни системи...
  1 Теми
  5 Мислења
  Антивирус
  Сре Јун 04, 2008 3:05 pm
  idi_vidi Видете го последното мислење
 • Хардвер


  Процесори, матични плочи, меморија...
  1 Теми
  1 Мислења
  КОМПЈУТЕР
  Нед Јун 01, 2008 2:57 pm
  BOKI Видете го последното мислење
 • Програмирање


  C/C++, ASP, Action Script, Java...
  1 Теми
  4 Мислења
  Дали програмират...
  Нед Јун 01, 2008 8:50 am
  BOKI Видете го последното мислење
 • Веб Дизајн


  Совети и трикови за подобар дизајн. HTML, PHP, CSS, XML...
  1 Теми
  6 Мислења
  Кои програми ги ...
  Саб Јун 07, 2008 7:26 am
  idi_vidi Видете го последното мислење
 • Игри


  Генерална дискусија за игри
  2 Теми
  6 Мислења
  Command & C...
  Нед Јун 01, 2008 3:03 pm
  BOKI Видете го последното мислење
Кој е он-лајн?

In total there is 1 user online :: 0 Регистрирани, 0 Скриени и 1 Гост
Најмногу членови кои го посетиле форумот воеднаш се 10 во Пет Мар 27, 2020 9:55 am

Регистрирани членови: Никој


Legend : [ Администратори ][ Модератори ][ V.I.P ][ GFX ][ XXX Членови ][ Уредници ]

Нашите членови се испратиле точно 288 мислења

Постојат b>42 регистрирани членови

Најновиот регистриран член е zakon007


 • Нови мислењаНови мислења
 • Нема нови мислењаНема нови мислења
 • Форумот е заклученФорумот е заклучен